Novinky

Zahájení letní sezóny 2019 se blíží

Začíná být krásně, příroda se probouzí a s ní i my a prostor Beach Park Mlékojedy.
Na programu letošní sezóny pracujeme již několik měsíců a chystáme pro všechny návštěvníky další nezapomenutelnou sérii akcí kulturních, hudebních, párty i sportovních.
Z výčtu toho, co prostor nabídne můžeme již žmílnit například Otevíračku s Prago Union, Rodinný den, tradiční Veterány na pláži, drum & bassový Let It Roll warm-up, Skate exhibici, kapelu N.O.H.A., velikány rapu PSH nebo revival legendárních Queen.
Těšit se můžete též na pestrý denní program areálu, večerní filmové čtvrtky, soutěže o ceny a spoustu dalšího.
Nezapomeňte si stáhnout mobilní appku, skrze kterou soutěže budou probíhat. Stejně tak v ni najdete všechny novinky a je jedinou cestou, jak rezervovat chatky a areál kempu.
Pro nejčerstvější novinky pak nezapomeňte sledovat i náš Facebook či Instagram.
Těšíme se na vás, chystejme se na léto!
tým BPM

Děkujeme za sezónu 2018

Vyplňte prosím dotazník spokojenosti. Váš názor je pro nás důležitý. 
Máme za sebou 37 velký akcí - koncerty, cirkusové vystoupení, párty s DJs, sportovní akce, vzdělávací akce, srazy. Máme za sebou krásné léto, které jsme si moc užili a to především díky všem návštěvníkům, kterým touto cestou děkujeme. 

Děkujeme také všem partnerům a dodavatelům. Děkujeme všem zaměstnancům Beach Parku Mlékojedy a v neposlední řadě velké díky patří také všem umělcům, kteří v letošním roce u nás vystoupili a vykouzlili nezapomenutelnou atmosféru. 
Chceme se neustále zlepšovat. Budeme proto rádi, když nám věnujete 3 minuty svého času pro vyplnění tohoto dotazníku spokojenosti: https://goo.gl/forms/VJfKHPaBtY87fnkB2

 
Děkujeme a vidíme se poslední víkend v květnu 2019! 
BPM tým 

Studio 54 Night - poslední srpnový pátek

Poslední srpnový pátek a zároveň poslední víkend sezóny je před námi. My ovšem nepolevujeme a jedeme do plných. Odpočívat budeme v zimě :) 
Rozklikni, co nás čeká. 
V pátek 31.8. přijíždí do Mlékojed Dj Enrico a jeho smečka divokých DJs z legendárního pražského afterklubu Studio 54. Kluci v Mlékojedech každoročně zakončují sezónu perfektním mejdanem, který končí v pozdních ranních hodinách a ne jinak tomu bude i letos. Vodka poteče proudem a plavky budou lítat vzduchem. Neskutečně se těšíme. 

Line Up: 
- Enrico
- Billy Bright
- Phil Crow
- Zendi
- Wulky
- P-Jay
Start: 21:00
Vstup: 70Kč

Meet The Street: Důležité informace

Přečtěte si důležité informace k třetímu ročníku akce Meet The Street.

Meet the Street je pohodová akce určená pro příznivce streetové komunity. Cílem je jí podpořit a rozvíjet. Chceme tvořit nové možnosti pro umělce pouliční kultury a zajistit větší zájem podpory veřejnosti, médií a sponzorů.

Tématem letošního ročníku jsou elementy hip hopu, které budou představovány a propojovány v rámci celodenního programu. Vše bude o sloučení elementů, které vznikaly společně a postupem času se oddělili. Chceme tak poukázat, zdůraznit a podpořit propojenost všech komunit a žánrů, jež mají společnou historii, kterou je nutné si připomínat.

 

Kromě zájmu o rozvoj komunity je posláním festivalu i zapojení veřejnosti, zvláště pak lidí, na které hip hopová kultura působí nepřímo jako například rodiče a přátelé samotných členů komunity. Prostřednictvím přednášek, ukázek, workshopů apod. se budeme snažit začlenit tyto lidi do komunity a přiblížit tak její fungování i těm, kteří se k informacím dostávají jen zprostředkovaně například pomocí médií. Cílem je zbourat stereotypy, kterými je pouliční kultura poznamenána a seznámit veřejnost s bohatou kulturou a historií hip hopu a podpořit tak porozumění mezi různými názorovými a generačními skupinami.

MEET THE STREET TAXI: 

Zajistili jsme pro vás možnost dopravy z/do Prahy po celý den a zároveň i dopravu mezi nádražím v Neratovicích a Tišicích a areálech!

Kdo plánuje cesty z/do Prahy, tak vás prosíme, abyste si objednali naše MTS Taxi předem)
⬇︎⬇︎⬇︎⬇︎
https://meetthestreet.wixsite.com/doprava

Čím víc vás v autě pojede, tím je to levnější! 

Adresa a další možnosti dopravy jsou tam také uvedeny

A nezapomeňte, že kdo by chtěl zůstat až do rána, může za malý poplatek přespat ve svém stanu ve stanovém městečku

Jakékoliv dotazy zodpovíme tady, ve zprávách nebo na mailu meetthestreet@seznam.cz

 

TIMETABLE: 

Kompletní LineUp a Timetable je k vidění zde: 
https://www.facebook.com/meetthestreetcz/photos/gm.284938865427928/1002228273271488/?type=3&theater

Co přináší předposlední víkend sezóny?

Ano, bohužel jdeme do finále. 18.sezóna utíká rychleji než jakákoliv předchozí. Přijďte si tedy ještě užít léta, sluníčka, pláže a našich tváří než se brány Beach Parku zavřou. 
A co nás tedy o víkendu čeká? 
Pátek: Bass Breeze (Volume Plus & Skáčko B-Day) 
★ ★ ★ TIMETABLE ★ ★ ★
15:00 - 16:00 JIMMY-X (freestyle warm-up set)
16:00 - 17:00 OZY b2b LUDKEY
17:00 - 18:00 TB b2b SPIRITUAL
18:00 - 19:00 CHOMBO b2b MORPHOSE
19:00 - 20:00 SAYM b2b P.DR
20:00 - 21:00 STUX b2b MAART
21:00 - 22:00 JOHNY PLAYER b2b TAO MAFFA
22:00 - 23:30 RIPPLE b2b BEATY
23:30 - 02:00 VOLUME PLUS b2b SKÁČKO
02:00 - 03:00 HOUBASS b2b R-FLYER
03:00 - 04:00 NED b2b DOUBLE YOU
04:00 - 05:00 MERSI b2b VITTEK

Vstup pouze 70Kč

Sobota: LATINO NIGHT w. Tam Tam Batucada

brazilská bubenická show orchestru Tam Tam Batucada začne ve 21:00. Následně se o skvělou afterparty v Latino stylu postará Dj Pocoloco a Orisha. 
Těšíme se na vás! 

Meet The Street 2018: Elements

První zářijová sobota přináší třetí ročník oblíbeného street festivalu - Meet The Street 2018. Rozklikni a Mrkni, o čem letos bude tato úspěšná akce.
! Je tu 3. ročník !
! Festival věnovaný elementům Hip Hopu ! 
! Speciální koncept battlu propojující jednotlivé elementy !

WORKSHOPS, DISCUSSIONS, BATTLES, JAMS, PARTY

KONCERT Refew/Blakkwood
Hosté: 
Rap- MC eLKa, MC Metoděj, MC Pivoth
Beatbox - Cagi, Shoter, Dizflash/AU, Euzn/AU, Shottas
DJs - DJ DeenO, DJ Fliptyck, DJ Jasty

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK
—————————
https://goout.net/cs/koncerty/meet-the-street-refew+mc-metodej+dalsi/ysscd/#%22T%22:%222018-09-01T10:00:00%22

Battles
—————————
Battle koncept: 
- 1v1 rap, 1v1 beatbox, 4v4 breaking, 2v2 freestyle hip hop

- Ve velkém finále se vytvoří 4 crew a v každě z nich budou zástupci elementů (1 rapper, 1 beatboxer, 1 hip hoper, 1 bboy)
- Jednotlivé crew pak budou battlovat proti sobě – beatboxer dá beat, k tomu se přidá freestyle rap a tanečníci ukážou skills...

Porota:
Hip hop - Physs/FR
Break - Bruce Wayne/Fr
Rap- MC eLKa, MC Metoděj, MC Pivoth
Beatbox - Cagi, Shoter, Dizflash/AU, Euzn/AU, Shottas

Kromě battlů zde proběhnou workshopy a přednášky jednotlivých elementů, promítání, jams, cyphers, párty, showcases a další

- K dispozici graffiti stěna, plážový volejbal, trampolíny, lezecká stěna

Jednotné vstupné a startovné: 150,- 

Workshops
—————————
Physs/FR - 300,-
Bruce Wayne - 300,-
Oba workshopy - 500,-
Registrace: https://www.meetthestreet.cz/registrace

Možnost spaní - ve vlastním stanu - 70Kč/stan a 20Kč/osoba.

Parkování 50Kč/den

Od středy 31.5.2017 platí zákaz kouření tabákových výrobků, což se týká i našeho baru. Děkujeme za respektování tohoto zákazu.

Beefeater Beach Cup 2018

Sestav si tří-členný tým a přijď si v sobotu zahrát turnaj v plážovém volejbale
Beefeater Beach Cup 2018 / Beach Park Mlékjoedy

Turnaj smíšených trojic v plážovém volejbalu. 
Místo: Beach Park Mlékojedy
Registrace týmu: produkce@free-d-bar.cz

Partner akce: Beefeater Gin London
Startovne 100kč

Finanční dar - Triatlon 2018

Na 5. ročníku triatlonu v Beach Park Mlékojedy se nám podařilo díky závodníkům vybrat 
7 000 Kč na podporu léčby Honzíka trpícího svalovou dystrofií. Moc Vám všem děkujeme.
Zaslané poděkování od maminky Honzíka: 

Rádi bychom poslali srdečné a upřímné poděkování za finanční příspěvek vybraný v rámci pořádané akce Triatlon Beach Park Mlékojedy. Vzhledem k tomu, že Honzík před půl rokem zcela ztratil schopnost chůze, bylo nutné změnit strategii, formu i četnost fyzioterapie pro zmiňování symptomů při ztrátě chůze. Pravidelně cvičíme doma a v dětském rehabilitačním centru Arpida, plaveme, uvolňujeme ve vodě při Watsu a měli jsme to štěstí, že jsme se potkali i s výjimečnou fyzioterapeutkou Renatou Vodičkovou z rehabilitačního centra Spirála, která je nám v nové fázi velmi nápomocná, proto jsme se rozhodli, že tento finanční příspěvek využijeme na synergické reflexní terapie a lekce s ní a na PANAT pomůcky vhodné pro funkční dynamickou stabilizaci. Ještě jednou děkujeme všem, kteří jste se zúčastnili a podpořili tak Honzíka.
Díky!

Cestovatelský festival / 11.8.2018

Jste milovníci cestování? Rádi objevujete nové země a kultury? Chcete vědět, jak nakoupit levnější letenky? Pak nesmíte chybět na prvním ročníku cestovatelského festivalu.
Dlouho očekávaný první venkovní Cestovečer v podobě PRVNÍHO ročníku CESTOFESTU je tady! Těšte se na výjezd, těšte se na zábavu, rezervujte si datum.

11. srpna se uskuteční první ročník cestovatelského festivalu „CESTOFEST“. Uslyšíte přednášky ze všech koutů světa a co hlavně, od cestovatelských nadšenců. Mezi přednáškami bude příležitost vyzkoušet připravované workshopy a doprovodný program. Také připravujeme celodenní hru ve spojení s naším sponzorem Metaxou, těšte se!

JAK SE TAM DOSTAT
Připravili jsme pro vás překvapení. V den události přistavíme náš soukromý autobus (v Praze na Smíchově) a v 11:00 odjedeme společně do Mlékojed. Ale pozor, místa si musíte rezervovat. Rezervace spustíme zde na eventu zítra 2. srpna přesně ve 20:00 a jsou závazné, abychom neměli poloprázdný bus. CESTU ZPĚT JIŽ KAŽDÝ SÁM ZA SEBE. My budeme v areálu spát ve stanech, tak doufáme, že i vy zůstanete a nějak se druhý den společně dostaneme do Prahy. Samozřejmě pokud máte raději vlastní osu, potkáme se na zahájení festu až na místě. :) 

REZERVACE BUSU:
http://www.cestovecery.cz/cestovecery/

Festival se uskuteční v příjemném prostředí mlékojedské pláže, občerstvení pro vás zajistí místní bary a stánky. A pokud se budete nudit (nebudete), v místním areálu se můžete jít vykoupat na místní pláž, zapůjčit třeba paddle boardy, lodičky, můžete si zaskákat na skákacím hradu, vylézt lezeckou stěnu nebo zahrát beach.

A co večer po skončení přednášek? My tam zůstáváme na afterparty a doufáme, že se tam všichni víc poznáme a třeba naplánujeme společně nějakou cestu do světa! V areálu je také připraven za malý vstupní poplatek každý víkend hudební doprovod a pokud si vezmete stan jako my, můžete složit hlavu do rána v místním kempu. Více info o areálu zde: http://www.beachparkmlekojedy.cz/

PROGRAM
11:00 – HROMADNÝ ODJEZD AUTOBUSEM Z PRAHY
12:30 – PŘÍJEZD DO MLÉKOJED
13:00 – SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ FESTIVALU
1. BLOK
13:30 – KATKA KADLUSOVÁ S BRAMBOROU KOLEM SVĚTA
14:00 – JIŘÍ BARTÁK MČR V AUTOSTOPU
14:30 – WORKSHOP TRASH HERO 1
2. BLOK
15:00 – JAN BAREŠ TRASH HERO
15:30 – MICHAL POULÍČEK PAPUA ANEB ZEMĚ RITUÁLŮ
16:00 – WORKSHOP TRASH HERO 2
3. BLOK
16:30 – JAN MACHÁČEK JAK NA LEVNÉ LETENKY
17:00 – VERONIKA KREJČOVÁ DOBROVOLNIČENÍ V ZAHRANIČÍ
17:30 – TANEČNÍ WORKSHOP HUSTLE 1
4. BLOK
18:00 – TADEÁŠ ŠÍMA NA KOLE PŘES AFRIKU
18:30 – TANEČNÍ WORKSHOP HUSTLE 2
19:00 – SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ FESTIVALU + AFTERPARTY

VSTUPNÉ ZDARMA


Veteráni na pláži: 4.8.2018

První srpnová sobota patří 4.ročníku akce Veteráni na pláži. Senzační podívaná pro celou rodinu.
Vezměte celou rodinu první srpnovou sobotu do Beach Parku Mlékojedy, kde bude k vidění několik desítek nádherných veteránů a youngtimerů. Těšit se můžete například na Chevrolet Impala z roku 1969, na Tatru T57 z roku 1933, na Mecedes Benz 450 SL Cabrio, ale i na Ferrari 208 z roku 1984. 
Celým dnem provází modetárotr Petr Vichnar, DJs Donnie a Pekos (http://www.djpekos.cz)

Vstupné: 70Kč/os.

18.narozeniny: Welcome drink

Provozní chystají narozeninový welcome drink pro prvních 150 příchozích návštěvníků, takže čest, sláva a věčný život našim provozním a vy si pospěšte, abyste byli mezi těmi šťastlivci. Oba koncerty začnou ve 21:00.

Cestovatelská přednáška: Afrika

Než začne koncert ATMO Music, zastavte se poslechnout si zajímavou přednášku o Africe.
Program 18.sezóny Beach Parku Mlékojedy je opravdu pestrý. Novinkou jsou cestovatelské přednášky. Pro tento rok jsou naplánované tři přednášky. 

Každá přednáška bude na jiné téma a každá bude s jinými hosty. 
Těšte se na autentické zážitky, fotky, ochutnávky a rady pro vaše cesty. 

Sledujte tuto událost, kde vás budeme v brzké době informovat o detailech akce. 

Tématem této přednášky bude Afrika. Zejména se přednášející zaměří na Namibii a dalších více než 10 států, které v rámci Afriky navštívili.  

Začínáme v 19:00 na zastřešené terase nad barem.

Co přináší třetí víkend prázdnin?

V pátek proběhne oblíbená párty Summer Substance a v sobotu přijíždí ATMO Music. Rozklikni pro více informací. 
Pátek: 
Summer Substance 2018 
Oblíbená párty pod taktovkou partičky Substance-D má v našem programu již několik let své čestné místo. Rok se s rokem sešel a je tu další edice tohoto mejdanu, který slibuje lákavý Line Up. 
Z Německa přijede famózní K.Sandra. Speciální techno set zahraje oblíbený Pixie no a o známé tváře nebude nouze: 
• Substance-D project
 • EDDIE MUR
• DRYMAN
• JAFMAN
• CAMYA

Sobota: 
ATMO Music 

ATMO music je hudební skupina, která vznikla v roce 2012. Jedná se o kapelu, která má na kontě jedenáct singlů, dvě desky, 60 milionů zhlédnutí na YouTube.. 

Kapela je součástí tvorby rappera Lipa, Sebastiana, Jakuba Děkana a Chrise, kde se podílí na produkci a textech. Přijďte si užít jedinečný koncert, který startuje ve 21:00. Vstup pouze 70Kč. 

O perfektní afterparty se postará Ill Rick, LU2 a RO. 

Protančený druhý víkend prázdnin

Druhý prázdninový víkend bude protančený a masivní. V pátek v rytmu DnB a v sobotu pojedeme na vlnách House Music. 
Pátek: Spojuje nás Drum and Beach 
Největší česká komunita spojující milovníky DnB " Spojuje nás DnB " přijíždí poprvé do Mlékojed. 
Line Up je našlapany a my tento večírek vyhlašujeme hlavním DnB mejdanem měsíce července. 

Mrkni na událost: https://www.facebook.com/events/241333143097720/
Sobota: Air Festival on Tour 2018
Přední český festival zaměřený na Electronic Dance Music vyšle tuto sobotu své zástupce do Beach Parku, aby rozvířili zdejší písek. Těšte se na Richarda Reynoldse, který se nedávno vrátil z turné po Číně. Také se těšte na západo-českou řeznici Mejsi a slovenskou krásku LayDee Sue. Celý večer zakončí famózní Insomniac. Startujeme ve 21:00 Warm Up setem v podání oblíbeného DJ Donnie. Vstup pouze 70Kč
Mrkni na událost: https://www.facebook.com/events/421744568259920/

5.ročník Triatlonu se blíží

Pokud chcete ověřit svoji fyzickou zdatnost nebo jste prostě jen vášniví sportovci, kteří mají rádi výzvy, registrujte se do 5.ročníku Triatlonu v Mlékojedech.
Triatlonový závod v Mlékojedech každoročně láká několik desítek amatérských závodníků z celé ČR, aby ověřili svoji fyzickou zdatnost. 
Pokyny Triathlonu Beach Park Mlékojedy: 

• pro účastníky od 18 let
• 500m plavání / 29 km horské kolo / 4km běh
• pro sportovce i nesportovce, pro holky i kluky
• sraz závodníků: 28.7.2018, 09:30h
• Registrace na akci probíhá pomocí formuláře dostupného po stisknutí tlačítka “registrace” umístěného pod nadpisem události na webových stránkách: 
http://www.beachparkmlekojedy.cz/udalost/

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
STARTOVNÉ:
• 250 Kč (platí se v hotovosti při registraci)
- Účastí přispějete 100Kč na léčbu Honzíka trpícího svalovou dystrofií.

Celým dnem provází Dj Pekos http://www.djpekos.cz

První prázdninový víkend je tady

V tomto týdnu pro vás máme pestrý program od středy do soboty. Pro více informací rozklikněte článek. 
Ve středu se můžete těšit na tradiční DnB večírek Milkvid Open Air 2018, kde se kromě partičky Parallel Activity představí dalších 6 DJs. Ve čtvrtek je volno, takže ideální příležitost vyrazit k vodě a užít si trochu zábavy. 
Ve čtvrtek si trochu odpočneme na víkend a zarelaxujeme u kvalitního filmového snímku s názvem Naprostí cizinci. Vstup je zdarma. Začínáme ve 21:00. 
V pátek k nám po roce přijíždí rozdováděná partička TiNG. Koncert začne ve 21:00. O kvalitní afterparty se postará James Wing a RudeGust. Na ságo zafouká zkušený HADASH. 
V sobotu se zasmějeme během Stand Up Comedy - Underground Comedy Prague. O afterparty se postarají zkušení pardálové Mr. Funky Machine a LU2. 

Těšíme se na vás. 

Circus Culture Fest 2018

Kompletní program letošního Circus Culture Festu je venku!
Rok se s rokem sešel a další ročník Circus Culture Festu se nezadržitelně blíží. I letos se můžete těšit na víkend plný workshopů, vystoupení, hudby a zábavy.

Program
pátek
13.00-19.00 - Žonglérský workshop
16.00-18.30 - dj set (chillout, house, hip hop atd.)
19.00-20.15 - The Radicals (Pha, country punk)
20.30-22.00 - MoveBreakers (Pha, electro swing circus)
22:00-??.?? - Open fire jam
22.15-00.00 - dj Swing Garden (Pha, ESB, electro swing, funky, rock'n'roll) + live music set
00.00-??.?? - dj RudeGust (Pha, USB, house, d'n'b, breakbeat)

sobota
12.00-20.00 - Faith in Sound (Pha, electronic beats)
13.00-20.00 - Cirkusové workshopy a hry
16.00-17.00 - Běžkařská odysea (Bratři v tricku)
21.00-22.00 - GALASHOW
22:00-??.?? - Open fire jam
22.00-??.?? - Faith in Sound (Pha, electronic beats)

neděle
10.00-14.00? - dj set (chillout, house, hip hop atd.)

Performeři - galashow, workshopy
Bratři v tricku (Pha)
Fabio (FR)
Inspinia (SK)
Žongléros Ansámbl (Plzeň)
Rendolf (Brno)
Czechacro
Ondřej Holba
Cascabel
Ivory (Pha)
.. a další

Vstupné
Denní program ZDARMA
Po 19. hod.:
100 Kč - PÁTEK jednodenní
200 Kč - SOBOTA jednodenní
250 Kč - oba dny
Slevy na vstupném pro rodiny

Ubytování v kempu není součástí vstupenky na CCF 2018.
Více informací na http://www.beachparkmlekojedy.cz/Kontakt/

Těšíme se na vás       
                </div>

  </article>
  <article class=

Nový rezervační systém pro Kemp

Se spuštěním zbrusu nové verze aplikace Beach Park Mlékojedy spouštíme i nový rezervační systém pro kemp. 
Jak na to? Rozklikněte pro bližší informace. 

Registrujte se na Veterány na pláži 2018

Registrujte svého plechového miláčka na oblíbený sraz veteránských aut a youngtimerů.
Termín letošních Veteránů na pláži je 4.8.2018. Registrace je spuštěna zde: http://veteraninaplazi.cz/registrace/
Pospěšte si ovšem s registrací, protože kapacita letošních Veteránů na pláži je pouze 100 vozidel. 

Nová verze aplikace BPM je venku

Vyvinuli jsme pro vás zbrusu novou verzi aplikace Beach Park Mlékojedy, kde najdete perfektní rezervační systém pro kemp, ale třeba i fotosoutěž nebo sbírání návštěv. Podívejte se na krátké video, kde vám aplikaci představíme.
Aplikace je ke stažení zde: http://my.adamapp.com/download/6613
Podívejte se na krátké video, kde vám celou aplikaci představíme: VIDEO 

Třetí víkend slibuje stylovou Electro Swing Party a Rezidenty pražského klubu Pekelnej bar

Pokud jste milovníci 30. - 60.let minulého století, rozhodně nesmíte chybět 8.června na stylové Electro Swing Night. V sobotu k nám zavítají po roce Rezidenti Pekelného baru včetně zahraničních hostů. Více INFO v sekci PROGRAM.

Druhý víkend ve znamení Reggae a DnB

Druhý víkend přijíždí do Mlékojed oblíbený Reggae zpěvák MessenJah a také klubová verze DnB festivalu Imagination, která přiláká do Mlékojed stovky nadšenců tohoto hudebního stylu. Více INFO v sekci PROGRAM.

Fotky z otevíračky

Fotky ze zahajovacího víkendu 2018 s Vladimir 518 a Paulie Garand jsou zveřejněny v Galerii.

Otevíračka již tento víkend!

25. a 26.května oficiálně otevíráme veřejnosti brány Beach Parku Mlékojedy. Letos již po osmnácté. Na co se můžete těšit? 
25. a 26.května oficiálně otevíráme veřejnosti brány Beach Parku Mlékojedy. Letos již po osmnácté. Na co se můžete těšit? 

Rozhodně největším tahákem bude večerní program obou dní. V pátek od 21:00 vystoupí hlavní představitel BigBoss Labelu - Vladimir 518, kterého doplní jeho kolega z PSH Mike Trafik. 
Samotné vystoupení proběhne v naší Párty Aréně, kterou otevíráme pouze několikrát do sezóny. Afterparty se následně přesune do klubu, kde to za gramofony odstartuje zkušený showman N'zym. Toho během noci vystřídá oblíbená sestavička James Wing, Billy Hopp a Saxo Johan. 
Sobotní program opět odstartujeme velkým koncertem v Párty Aréně. Tentokrát vystoupí zástupce TyNikdy Labelu - Paulie Garand. Afterparty v klubu si následně bere na starost fantastický Mr. Funky Machine a Lu2. 
Vstup na každý večer je pouhých 70Kč. 
Těšíme se na vás! 

Rodinný den / 20.5.2018

Přijďte s celou rodinou v neděli 20.5.2018 do Beach Parku. Na děti čeká 10 zábavných stanovišť a nádherné dětské hřiště. Vstup ZDARMA.
Rádi bychom pozvali všechny rodiny s dětmi (jak menšími, tak i většími) na skvělý rodinný den v Beach Parku Mlékojedy, který se uskuteční tuto neděli, 20.5.2018 od 13:00. 

Dopřejme si týden před oficiálním otevřením areálu pro veřejnost pohodový den s těmi nejbližšími. Pro děti bude připraveno několik stanovišť s různými úkoly. Zahrát si můžete obří mikádo či stolní tenis. Ve volném čase si děti mohou pohrát na dětském hřišti plném atrakcí. Hřiště je součástí areálu. 

Celým odpolednem vás bude hudebně i slovem doprovázet Dj Pekos http://www.djpekos.cz. Zároveň všem návštěvníkům představíme novinky pro letošní sezónu.

Všichni návštěvníci mají nárok na pivo/limo ZDARMA (platí do vyčerpání zásob. Pivo po předložení občanského průkazu). 

Vstupné: ZDARMA!

Těšíme se na příjemné odpoledne ve vaší společnosti. 

S pozdravem, 


BPM Tým

Počasí Facebook Youtube Fotogalerie Google play Appstore Mobile application