Novinky

Stand Up comedy Na stojáka tuto sobotu

Stand up comedy Na stojáka tentokrát přiváží Karla Hynka, Daniela Čecha a Jakuba Žáčka.
Karel Hynek, Daniel Čech a Jakub Žáček nám přijedou tuto sobotu vyčarovat úsměv na tvářI. Zábavná Stand Up comedy, která pobaví celou rodinu. Startujeme ve 21:00. Afterparty: Mist a Rubbadubba. 
UDÁLOST: https://www.facebook.com/events/234172517089548

Druhý srpnový víkend přináší Bang! a koncert Skyline

V pátek si zatančíme na vlnách šťavnatého Funky Groovu a v sobotu nás roztančí SKYLINE
Užijte si 11.8. a 12.8.2017 víkend plný skvělé hudby a dvou večírků, které startuji ve 21h a končí k ránu za jedinečného svítání nad hladinou zatopené pískovny. 
Pátek: Bang! 
BANG! Crew spojují DJs s instrumentalisty a dávají vzniknout unikátním mixům plných hip hopových samplů, drum ‚n‘ bassových beatů a hlavně šťavnatého funky groovu. 

DJ LINE-UP
• Mr. Funky Machine & live instruments
• Cut Dem
• Ill Pepson

Sobota: Skyline 

Skyline je česká hudební skupina, která vznikla v roce 1997 v Praze. Zpěvačku Marku Rybin a MC Jacoba doplňuje kytarista Majkii B a dvojice zakládajících členů – DJ Hiffi a bubeník Radek Bureš. Jejich rozjetá elektronická taneční hudba zní místy jako Kosheen, jindy jako Asian Dub Foundation. Jedinečná jsou jejich živá vystoupení, za něž už byli několikrát oceněni. Na Dance Awards 2004 získali ocenění za Projekt a Koncert roku, ve stejném roce zvítězili i v kategorii Dance/Hip hop v rámci ALMA Awards.

V červenci 2005 předskakovali taneční legendě Underworld, mají za sebou turné po Polsku, koncerty v Německu, Portugalsku a také účast na prestižním holandském festivalu Eurosonic, kde se každým rokem prezentují nové evropské kapely.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 
DJs: 
➡️ Philip TBC
*Drumbassterds Crew*
➡️ VOLUME PLUS, HOUBASS, SKÁČKO, FEELA

Moc se na vás těšíme! 

Veteráni na pláži 2017

První víkend v srpnu bude patřit krásným autům, dobrému jídlu a skvělé zábavě. Třetí ročník akce veteráni na pláži je zde!
Veteráni na Pláži jsou především festival krásných starých aut i motocyklů v pískovně Beach Park Mlékojedy u Neratovic. Letos jsme s vámi už 3.rokem a startujeme v sobotu 5.8.2017 od 8:30 a končíme v neděli odpoledne.

Vstupné pro návštěvníky: ZDARMA
Informace o příjezdových cestách do areálu, o parkovném, o ubytování ve kempu http://bit.ly/infoProNavstevniky2017

◾️ Letošní program je nabušený! Na víkend si neplánujte nic dalšího :)
______________________________________________________

 SOBOTA 5.8.2017 

8:30 | Otevření areálu
8:30 - 10:00 | Příjezd účastníků s veterány a youngtimery
10:00 | Oficiální zahájení akce Ondrou Hájkem
10:30 | Řazení posádek na odjezd do závodu
10:45 | START posádek do závodu (posádky čeká spanilá jízda do Neratovic)
12:00 | Vernisáž Olivera Vorla (mladej klučina, kterej má obří talent a hromadu kreseb s krásnými auty)
12:00 - 13:00 | Concours d'Elegance I. (soutěž o nejkrásnější vozidla (veterán a youngtimer) návštěvníků, kteří nejedou na závod)
13:00 - 14:00 | Moon Wheel Petanque (přijďte si zahrát tak trochu jiný petanque se speciálními BABYMOONS poklicemi. Nejlepší vrhač si odveze stylové ceny!)
14:00 - 15:00 | Rallye Dámy (dvě super ženské Katka a Míša jezdí rallye Přijďte si poslechnout, jaký to je, když 2 ženský soupeří v téměř čistě mužském sportu)
15:00 - 16:00 | Concours d'Elegance II. (soutěž o nejkrásnější vozidla (veterán a youngtimer) návštěvníků, kteří nejedou na závod)
15:30 | Siluet fashion show RETRO (krásné ženy, přiléhavé plavky, skvělá hudba a modní akrobacie? Tyhle prvky ponesou 2 módní show, které pro vás připravuje Siluet YOGA WEAR)
16:00 | Siluet fashion show MODERN (druhá část přehlídky v moderních modelech plavek na pláž pro sezonu 2017)
16:15 - 18:00 | Vzperačská soutěž (BUĎ NEJVĚTŠÍ KLIKAŘ VETERÁNŮ NA PLÁŽI 2017. Přihlaš se a když budeš mít kliku, odneseš si domů super ceny!)
17:00 - 18:00 | Concours d'Elegance ZÁVODNÍ (soutěž o nejkrásnější vozidla (veterán a youngtimer) pro posádky sobotního závodu)
18:00 | Charitativní dražba (Veteráni na Pláži pomáhají těm, kteří ten život nemají tak lehký. Můžete se zapojit a vydražít si kresbu Olivera Vorla + my za Veterány přidáme hodnotný dárek tomu, kdo si plakát vydraží)
18:15 - 19:00 | Slavnostní vyhlášení výsledků (předání cen posádkám sobotních závodů i výhercům jednotlivých soutěží)
21:00 - 03:00 | Oldies Party (vstupné 70,- (pro posádky sobotních závodů ZDARMA)
______________________________________________________

NEDĚLE 6.8.2017 

9:00 | Otevření areálu
9:00 - 10:30 | Příjezd účastníků s veterány a youngtimery
11:00 | Zahájení nedělního programu Ondrou Hájkem
11:30 | Start posádek do nedělního závodu
12:30 | Concours d'Elegance I. (soutěž o nejkrásnější vozidla (veterán a youngtimer) návštěvníků, kteří nejedou na závod)
15:00 | Concours d'Elegance ZÁVODNÍ (soutěž o nejkrásnější vozidla (veterán a youngtimer) pro posádky nedělního závodu)
16:00 | Vyhlášení výsledků (předání cen posádkám nedělního závodu a soutěží Concours d'Elegance
17:00 | Konec Veteránů na Pláži (můžete však zůstat, protože Beach Park Mlékojedy má otevřeno až do pozdních večerních hodin) 

Máme letos 2 pódia, kde se program časově překrývá >>> informace, na jakých pódiích bude jaký program >>> http://bit.ly/programVeteranu2017
______________________________________________________

DOPROVODNÝ PROGRAM 

✔️ VÝSTAVA EXPONÁTŮ - přijďte se podívat na fantastické kousky, které jen tak na českých silnicích nepotkáte
✔️ DAKARSKÝ SPECIÁL - Robert Blazius přiveze expediční speciál Toyotu Land Cruiser, kterou si můžete prolézt od interiéru, přes motor až ke spaní
✔️ Corners.cz - prolezte si Subaru BRZ a Mazdu MX-5, ve kterých corners učí sportovní jízdu
✔️ GRUPPE-H - kluci vozí do Čech youngtimery a dávají jim nejlepší péči dík německé autokosmetice Petzoldt’s, kterou přivezou

✔️ BEACH FOOD -  JAPONSKO - Okonomiyaki (japonská slaná palačinka), Crispy Soft Shell Crab (měkkoschránkový krab v zeleném slideru s uzenou majonézou) ///  BRAZÍLIE - americano sendvič (vejce, slanina, sýr), sendvič s trhaným hovězím a další super sendviče ///  ČESKO - hovězí burger Sous Vide, kvalitní hotdogy, grilovaný hermelín, sladké a slané palačinky a ještě další dobroty

✔️ COFFEEFRIENDS - fajnová káva z retro tříkolky
✔️ FRESCA PALETA - přivezeme na pláž novou značku nanuků ze 100% ovoce, bez zbytečné chemie - OVOCE CHUTNÁ JAKO OVOCE!
✔️ TAGBOX - malá šikovná krabička, díky které si vytisknete vaše krásné fotky z mobilu
✔️ PRO DĚTI - malování na obličej, dočasná tetování, modelování z balonků, cukrová vata, trampolína, skákací gumový BLOB, koupání v pískovně, houpačky a prolejzačky, dřevěný hrad v koruně stromu

______________________________________________________

Parkoviště pro majitele veteránů a youngtimerů, kteří se nechtějí zúčastnit závodů, je letos pro 100 vozidel - REGISTRUJTE SE PŘEDEM, AŤ MÁTE MÍSTO JISTÉ >>> http://bit.ly/FB_veteraninalouce2017

Přijeďte si užít den plný pohody a sluníčka u vody mezi super auty z různých věkových kategorií, ať už jako účastník orientačních závodů nebo jako návštěvník jen tak na čumendu.
______________________________________________________

Těší se na vás Ondrej a Kateřina Pavlíčková z My Classic Ride by Ondrej Hajek

4.ročník triatlonu v sobotu 29.7.2017

Otestujte svoji fyzičku a zažijte již tuto sobotu přátelskou atmosféru tohoto závodu.
Před čtyřmi roky jsme se rozhodli uspořádat triatlonový závod pro všechny nadšence plavání, běhání, cyklistiky a sportu obecně. Letošní čtvrtý ročník potvrzuje, že se jedná o vydařenou akci, protože se k nám vrací známé tváře, ale i úplně noví sportovci. 

Pokud si myslíte, že dokážete uplavat 500m, ujet na horském kole 27km a zaběhnout 4km, přihlašte se na závod zde na webových stránkách v sekci události. Budeme se na vás moc těšit. 

Veškeré informace: https://www.facebook.com/events/558666514521913

Legendární Summer Substance je zde!

Legendární mejdan, který má své místo v programu Beach Parku již několik let, proběhne v pátek 21.července! Letošní line up je pěkně našlapaný. 
Léto je tady a to znamená jediné - další pokračování pravidelné legendární beach party SUMMER SUBSTANCE, kterou pro vás Substance-D project pořádá již od roku 2009! Tentokrát se těšte na opravdu nabušený line up a pořádně rozjetý mejdan od odpoledne až do rána bílého. :) Těšíme se na vás!

♫ LINE UP ♫

• SUBURBASS aka BASSCAVE
• PIXIE - special techno set
• JAQULLIN
• SUBSTANCE-D PROJECT /Dave, Duff, Tamagotchi/
• DRYMAN
• CAMYA
• DJ PESCADO

► deep house / bass house / tech house / techno / electro

START 17:00
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
VSTUPNÉ:
• 70Kč
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Bechy&Force Major // Resa-Absa-Febio

Unikátní mejdan v polovině týdne, na kterém se představí půvabná zpěvačka Bechy! 
Středa 12.července od 21:00.
Zastavte se v polovině týdne do Beach Parku a užijte si skvělý koncert.


Hlavní hybnou silou uskupení je charismatická zpěvačka „Bechy“, obklopena čtveřicí vytříbených hudebníků. Soul a reggae jsou hlavní poznávací znaky kapely, ale nedrží se škatulek za každou cenu. “Bechy & Force Major” jsou proslulí svojí naléhavostí a jejich koncerty jsou plné energie.


RESA l ABSA l FEBIO l Dj Vatra
Resa je člen ze Slovenska, který se rapu věnuje už dlouhou řádku let a nedávno vydal nové Cd s názvem 180°. Hlavní téma alba je životní proměna, kdy se člověk může dostat ze dna do plnohodnotného života. Čerství vítr do plachet s novým zvukem a rytmickým rapem ukáže Absa, která pochází z Prahy. Tohle město reprezentuje i Febio se svým špinavým boombapovým zvukem, kterého můžete znát z formace Crewní Skupina.

VSTUPNÉ:
• 70 Kč
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
UBYTOVÁNÍ - CAMP: 
• 70Kč/stan
• 200Kč/auto
• 800 Kč/chatka pro 4 osoby
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► APLIKACE: 
http://mobileapps.anywhere.cz/download/1775

Od středy 31.5. platí zákaz kouření tabákových výrobků, což se týká i našeho baru. Děkujeme za respektování tohoto zákazu.

Co nás čeká v červenci?

Budeme slavit 17.narozeniny areálu a taky budeme sportovat, rozklikni pro více informací!
V půlce července budeme slavit 17.narozeniny areálu. Za těch 17 let prošel areál velkými změnami. Původně stál na místě dnešního baru stan, který se časem změnil v bar se zastřešenou terasou. Do toho přibyly nejrůznější atrakce jako horolezecká stěna či hřiště na plážový volejbal. Aby návštěvníci nemuseli v noci řešit odvoz domů, postavili jsme Kemp, kde můžete přespat ve vlastním stanu či v nově postavených chatkách. 
Obrovskou změnou prošel i prostor za barem, kde se nám podařilo vybudovat pěkné dětské hřiště s nejrůznějšími atrakcemi (trampolína, skákadlo, houpačky...). Největší novinkou pro letošní rok je samozřejmě multifunkční prostor, který vzniknul vedle dětského hřiště. Tento prostor slouží k pořádání velkých společenských akcí a po zbytek času zde vznikl kvalitní skatepark s nejrůznějšími překážkami. 

Tento progress je třeba řádně oslavit, protože nebýt vás, nic z toho by nevzniklo. Proto přivážíme skvělé umělce. V pátek 14.7. se můžete těšit na Paulie Garand a v sobotu 15.7. přivítáme cirkusově divadelní soubor Batři v tricku s představením Plovárna. 

O týden později se v pátek můžete těšit na legendární plážovou párty s názvem Summer Substance 2017 pod taktovkou sestavy Substance-D. Letošní line up je neuvěřitelný. V sobotu pořádáme koncert hned dvou kapel - Lety Mimo + Dirty Blondes. 

Poslední víkend budeme hostit Blakkwood Label, který přiveze své přední umělce - Refew, Jay Diesel, Protiva, L.D., Fosco Alma, Sharlota. V sobotu 29.7. k nám přijíždí se svou balkánskou show skvělá kapela Circus Brothers. Tento koncert doporučujeme všemi deseti. 

Kromě toho však poslední sobota v měsíci bude patřit také 4.ročníku Triatlonu v Mlékojedech. Pokud máte na to uběhnout 4km, zaplavat 500m a ujet 30km na kole. Přihlašte se zde na stránkách v sekci "události". 

Těšíme se na vás! 
BPM tým

Legendární Bass Breeze již tento pátek (30.6.)

Mejdan v DnB stylu, který k Mlékojedům již několik let prostě patří! 
Nenechte si ujít legendární mejdan Bass Breeze, který každoročně navštěvuje několik stovek návštěvníků, kteří vždy vytvoří famózní atmosféru. Začíná se za světla a za světla se také končí.

Za tímto mejdanem stojí úspěšná partička ★ DRUMBASSTERDS ★
Letos se můžete těšit na více než 15 DJs a MCs. Součástí skvělého line upu budou i zahraniční hosté.
Vezměte své kamarády a přijďte odstartovat letní prázdniny tímto našlapaným mejdanem.  
LINE UP: 
★ DRUM&BASS ★
VOLUME PLUS - SKÁČKO - FEELA - HOUBASS - LIFESIZE MC (UK) - DELTAPHOENIX - STUX - DASH - SAYM - P.DR - MAART - MERSI - LU.D.KEY - OZY - MC JELEN

★ TECH-HOUSE ★
MILL - JIMMY-X - CHUCK

Vyrostl u nás nový skatepark

Od soboty 17.6. budete moct vyzkoušet několik překážek, které nainstalujeme uvnitř nově postavené multifunkční haly. Přijďte si zasportovat a užít si večerní párty.
Celou zimu jsme to propočítávali, měřili, diskutovali s odborníky i neodborníky a nakonec se do toho pustili. Řeč je o nové multifunkční hale, která vyrostla v prostoru za barem, campem a dětským hřištěm. 

Halu jsme poprvé otestovali na otevíračce s Indy & Wich + LA4 a musíme říct, že generálka dopadla na jedničku. Podívejte se na fotky z této akce a dáte nám za pravdu. 

V této hale chceme pořádat větší kulturní akce, které nedokážeme odbavit v našem baru a zároveň se snažíme návštěvníkům představit i ostatní nádherná zákoutí areálu, ne pouze pláž. 
Jedním z účelů haly je také možnost sportovního vyžití našich návštěvníků. Přes týden zde budou nainstalované překážky pro skateboarding a postupem času bychom zde chtěli vybudovat i koš na streetbasket aj. 

Přijďte si v sobotu 17.6. vyzkoušet první překážky a dejte nám svoji zpětnou vazbu. 

Váš, 

BPM tým 

Zákaz kouření v baru

Od středy 31.5.2017 platí zákaz kouření tabákových výrobků, což se týká i našeho baru. Děkujeme za respektování tohoto zákazu. 

Od středy 31.5.2017 platí zákaz kouření tabákových výrobků, což se týká i našeho baru. Děkujeme za respektování tohoto zákazu. 


Čeho se týká

Kouření tabákových výrobků bude ze zákona zakázáno ve:

 • vnitřních prostorách provozovny stravovacích služeb, tj. ve všech restauracích, barech, vinárnách, kavárnách, čajovnách, klubech, hospodách, diskotékách a dalších podobných zařízeních. Zákaz se nevztahuje na vodní dýmky a elektronické cigarety.
 • v prostorách zoologických zahrad, s výjimkou vnějších prostor, které provozovatel  ke kouření vyhradí. (např. ZOO Praha vyhlásilo, že bude celé nekuřácké, tj. nezřizuje žádné kuřácké prostory)

Kouření tabákových výrobků i elektronických cigaret bude ze zákona zakázáno:

 • na nástupišti, v přístřešku a čekárně veřejné dopravy (nově tedy na celém nástupišti. Pokud  nástupiště není jasně určené, jedná se o prostor 5 metrů široky a 30m dlouhý před cedulí a 5 m za cedulí)
 • ve zdravotnickém zařízení a v prostorech souvisejících s jeho provozem, s výjimkou stavebně odděleného prostoru vyhrazeného ke kouření v uzavřeném psychiatrickém oddělení nebo v jiném zařízení pro léčbu závislostí,
 • v prostoru dětského hřiště a sportoviště určeného převážně pro osoby mladší 18 let
 • ve vnitřním prostoru všech typů sportovišť
 • ve vnitřním zábavním prostoru, jako je kino, divadlo, výstavní a koncertní síň a sportovní hala, a dále v jiném vnitřním prostoru po dobu pořádání kulturní a taneční akce
 • ve škole a školském zařízení
 • v zařízeních určených pro děti
 • ve veřejnosti volně přístupném vnitřním prostoru, s výjimkou stavebně odděleného prostoru vyhrazeného ke kouření
 • na mezinárodním letišti, s výjimkou stavebně odděleného prostoru vyhrazeného ke kouření
 • v dopravním prostředku veřejné dopravy

Turnaj v plážovém nohejbalu | Sobota 17.6.

Plážový nohejbal?? Ano, plážový nohejbal neboli footvolley. Přečtěte si více informací a registrujte se do turnaje. 
Zveme Vás na Stop Zevling Footvolley tour, která se letos koná na čtyrech místech po celé ČR - Mlékojedy, Libochovice, Žermanice, Praha .
Sérii turnajů odstartujeme 17.6. v Mlékojedech, kde Vás čeká i nabitá párty plná pozitivní hudby.

Hraje se o věcné ceny a každý hráč, který se umístí získává body s mezinárodním rankingem.

Startovné na hráče je 100 Kč a každý přihlášený má zdarma vstup na večerní afterparty.

Celá série turnajů se koná pod oficiální hlavičkou mezinárodní organizace Footvolley World Tour - FVWT.

Registrace a info na tomto odkaze:

http://stopzevling.cz/footvolley-free-d-cup-beach-park-mlekojedy/

17. června nás čeká první sportovní akce letošní sezóny. 
Milovníci plážového nohejbalu se utkají v týmech a svedou boj
o pohár Beach Parku Mlékojedy. 
K tanci a poslechu bude hrát: SELECTOR BOLDRIK (dancehall)
https://soundcloud.com/boldrik

Večer nás čeká oficální afterparty, o kterou se postará: 
• Dryman(A51)
• PAIN(DOTS)
• BATRS(DOTS)
• DJ KLETIS
• DJ PROBE(Stop Zevling)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
VSTUPNÉ:
• 70 Kč
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
UBYTOVÁNÍ - CAMP: 
• 70Kč/stan
• 100Kč/auto
• 800 Kč/chatka pro 4 osoby
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Camp Beach Park Mlékojedy

Zavítejte k nám na celý víkend a ubytujte se v Campu. Více info v článku...
Součástí našeho areálu je i Camp, kde se můžete ubytovat v chatkách nebo ve vlastním stanu. Chatky jsou vybavené elektřinou. V Campu naleznete sociální zařízení se sprchami. 
▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ 
 Ceník: 
• Chatka = 800Kč/4osoby
• Stan = 70Kč
• Osoba v kempu = 20Kč
• Auto = 200Kč 
▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ 
Rezervace: provoz@free-d-bar.cz, produkce@free-d-bar.cz
▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬
Rezervaci chatek držíme do 19h (případně jinak dle předchozí domluvy).

Beatbox battle na Meet The Street!

Tématem letošní Meet The Street je "Elements". Jedním z elementů hip hopu je i beatbox. Rozklikněte pro více informací.
BEATBOX battle na mts!

a v porotě Dizflash...přední rakouský beatboxer!

Celý battle bude probíhat dle oficiálních pravidel organizace BeatboxBattle. Klasická solo eliminace, pak jednotlivé battly až do finále. 4 semifinalisté se pak rozdělí do crew s dalšími zástupci hip hop elementů (rap, breaking, hip hop freestyle) a bude se battlovat o nejlepší hip hop crew.

registrace na www.meetthestreet.cz nebo michal.zahel@seznam.cz

Užitečné informace k akci LIR Warm Up

V sobotu 3.6. se Mlékojedy promění v Mekku všech milovníků DnB. Přečtěte si užitečné informace, které vám pomohou se k nám snáze dostat či u nás přespat. 
Nejedete z Prahy autem? Využijte vlak. 
img
Potřebujete se ubytovat v našem kempu? 

Rezervace: produkce@free-d-bar.cz / 732 201 176
Stan: 70Kč/noc
Osoba: 20kč
LINE UP: 
• A-CRAY (Eatbrain, Let It Roll)
• SUKI (Let It Roll)
• DUBTUNES (UTM-Family, Německo)
• JANKINS (UTM-Family, Německo)
• VENOM218 (UTM-Family, Německo)
• BEESU (Let It Roll)
• BULWA
• CALVINIUM
• COCKROACH (MethLab SK, Drumatch)
• DOUBLE YOU (Bassbeat)
• DROP DATABASE (Jump-up.cz, Frogs on Acid)
• FALLEN GEMINI (Liquid DnB, Artifact)
• FURIOUS FREAKS (BNC Expresss, Bass Drop)
• HOOW HOE (DNBPC)
• HROUNEX (DrumCity)
• ISHIMURA (Sand Raiders)
• JUNG (Masto Crew)
• KAHY (Pornbassters)
• KROWAK (Jump-up.cz)
• L1 (Empire Recs.)
• LEE MEOW (Artifact)
• LESI (Masto Crew)
• LOUKER
• MKAY (Pornbassters)
• MOUZL (Southern Vision)
• NGR (Top Secret Recs)
• PRASE
• POPELKA (Jemen.cz, Drum4East)
• SPHERE (Empire Recs.)
• THE HYBRIDS
• TONY TERRA (DarkSide Recs, DNBPC)
• TYGERTEE (Sand Raiders)
+ LIFESIZE MC & MC JÍLEC

VSTUP: 
- Do 20h = 60Kč
- Od 20h = 90Kč


Užitečné informace k zahajovacímu víkendu

Jak se k nám dostat? Které uzavírce se vyhnout? V kolik kdo bude vystupovat? To vše se dozvíte v tomto článku.
PRAKTICKÉ INFORMACE: 
Jak se dostat do Beach Parku z Prahy? 
1) Vlak 
-Praha hlavní nádraží – Tišice – Odjezd: 19:25 / Příjezd: 20:03
-Praha hlavní nádraží – Tišice – Odjezd: 19:46/Příjezd: 20:35
-Praha hlavní nádraží – Tišice – Odjezd: 20:58/Příjezd 21:52
Z nádraží v Tišicích se do Beach Parku dostanete pěšky za 15 minut

2) Auto
Pokud pojedete z Prahy, prosíme, abyste zvolili trasu: 
Praha – Líbeznice – Měšice – Kostelec nad Labem – Tišice 

Silnice mezi obcemi Tuhaň a Tišice je uzavřená. Trasa je objízdná přes Všetaty (cca 10 minut objížďka). 

img

Timetable: Námořnická párty: 
21:00 – Warm up set 
22:00 – Mr. Funky Machine
23:00 – Vyhlášení Miss Námořnice
23:30 – Mr. Funky Machine ft. Iwan Linetski (sax) & Victor Lesque (klávesy)
02:00 – Forrest Pine
05:00 - END

Timetable: INDY & WICH + LA4
21:00 - INDY & WICH + LA4
22:20 - LIL ROWA
02:00 - BUICK
05:00 - END

Na páteční večer máme stále volná místa pro stany, ale i chatku pro 4 osoby. Rezervace: provoz@free-d-bar.cz / produkce@free-d-bar.cz

Rodinný den v Beach Parku | Neděle 21.5.

Děkujeme za parádní odpoledne - fotky jsou přidány v galerii. 

Rádi bychom pozvali všechny rodiny s dětmi (jak menšími, tak i většími) na skvělý rodinný den v Beach Parku Mlékojedy, který se uskuteční tuto neděli, 21.5.2017 od 13:00. 

 

Dopřejme si týden před oficiálním otevřením areálu pro veřejnost pohodový den s těmi nejbližšími. Můžete se těšit na dobrovolný sbor hasičů obce Tišice, kteří předvedou své vybavení a povypráví zážitky ze zásahů. Pro děti bude připraveno deset stanovišť s různými úkoly. Celým odpolednem vás bude hudebně i slovem doprovázet profesionální DJ. Zároveň všem návštěvníkům představíme novinky pro letošní sezónu.

 

Obyvatelé následujících obcí mají nárok na pivo/limo ZDARMA (platí do vyčerpání zásob po předložení občanského průkazu): Tišice, Chrást, Kozly, Mlékojedy, Všetaty, Přívory, Červená Píska, Tuhaň. 

 

Těšíme se na příjemné odpoledne ve vaší společnosti. 

 

S pozdravem, 

 

BPM Tým a dobrovolný sbor hasičů Tišice

Chystané novinky pro sezónu 2017

V posledních dnech finišují přípravy pro sezónu 2017. Inovujeme, renovujeme, stavíme a budujeme. Více informací v článku...
Každým rokem přinášíme našim návštěvníkům změny, které slouží k většímu komfortu, pohodlí a celkově příjemnější atmosféře uvnitř areálu. Minulý rok jsme postavili zbrusu nové sociální zařízení včetně sprch a zkultivovali jsme kemp. 

 
Letošní změny postihnou nejen návštěvníky kempu, ale také návštěvníky večírků a kulturních událostí. V kempu přibudou zbrusu nové dřevěné domky určené k přespání 4 osob. Prostor za klubem jsme se rozhodli využít pro sportovní a kulturní událost. Vystavěli jsme zde nové, zastřešené pódium s podlahou. Toto nové pódium bude sloužit akcím, jejichž návštěvníky nepojme samotný klub. Také tento prostor bude sloužit všem sportovním nadšencům, protože zde vyroste multifunkční hřiště. 
Přijďte si prohlédnout tyto i jiné novinky již 26.5.2017! 
Těšíme se na vás, 
BPM tým 
imgimgimgimgimg

Video: Meet The Street: Elements

Podívejte se na povedené Promo video, které láká návštěvníky letošní Meet The Street: Elements!

Meet the Street 2017 : Elements
- 1/7/17  FreeDbar Mlékojedy - 

Ty Nikdy Label SHOWCASE + Zverina & MATHEUS -
MC Gey -IDEA - Matys - Dj Fatte - 

- BATTLES -
- freestyle rap - beatbox - hip hop - bboying -

- jams - lectures - party - graffiti wall - DJ workshop -

- předprodej -
https://goout.net/cs/listky/meet-the-street-elements/bpeb/

- registrace -
www.meetthestreet.cz

Tématický mejdan: RETRO PARTY

24.června přivážíme do Beach Parku druhou letošní stylovou, tématickou párty. Tentokrát se těšte na mejdan ve stylu let dávno minulých...
Oblíbená Retro Party – poprvé pod otevřeným nebem! Cestujte v čase za tím nejlepším.

z 50. – 90. let minulého století a zažijte letní diskošku se vším všudy jako tenkrát. Odvažte se jako na rozdováděných zápaďáckých plážích nebo se nechte unášet rytmem Jugoslávských letovisek. Nahoďte vintage outfit a hurá na taneční parket:

HUDBA A TANEC:
Výběrová muzika je základ. Nebude chybět rock'n'roll, funky, disko ani československý soc-pop. Za mixážní pult se postaví ostřílení profíci v čele s nezastavitelným „slovenským bratom“, DJem Arnoštkem, který rozhýbe všechny vaše končetiny.

DOBROTY a MLSÁNÍ:
Život si osladíme o trochu víc, cukrová vata nesmí a nebude chybět. Slibujeme, že bude tak sladká a lepivá, jak jste zvyklí z dětství. Dočkají se i ti, kteří vždy preferovali spíše tvrďácké bonbóny Doxy, žvýkačky renomované značky Pedro nebo arašídové křupky jakékoliv značky. 

VYBRANÁ SPOLEČNOST:
Skrz dobovou projekci si potykáte s takovými hvězdami jako je dravec Dan Nekonečný, intelektuál Miro Žbiro, drsňák Palino Habera nebo roztomilá Mandarinka Darinka. Poměřte s nimi své taneční kreace i stylové vohozy.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 
VSTUP: 
• 70Kč
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
INSTAGRAM: BEACH_PARK_MLEKOJEDY
APLIKACE: http://mobileapps.anywhere.cz/download/1775

Circus Culture Fest 2017

Nejlepší žongléřská akce široko daleko ani letos nebude chybět v Beach Parku.
Pozor: Letos se jedná o celovíkendovou akci!

Circus Culture Fest 2017

Circus Culture Fest tentokrát odstartuje v pátek 7.7.2017 a bude končit v ranních hodinách 9.7.2017.

Tentokrát se budeme bavít celý víkend a to za podpory nemálo přísných beatu Spiritual Sound Lovers a Faith In Sound. V pátek se západem slunce propukne Fire Jam Night za doprovodu bubenické sekce Tribo Fuego a pokračovat bude párty až do rána.

Během soboty bude na programu široká škála opravdu netradičních workshopů a žongléřské hry. Večer vás čeká cirkusová galahsow, která vás nenechá v kludu. Poté se rozhjede odvázaná Renegade Stage a samozřejmě párty až do rána. V neděli proběhne Zombie Jugglin Day pro účastníky se zbývající energií.

Poznamenejte si tedy datum do kalendáře, nachystejte plavky, hračky, stany a kámoše a sejdeme se v Beach Parku!

Mácháč Club Tour 2017

Klubová noc festivalu Mácháč nebude ani letos chybět v Mlékojedech.

Zapiště si datum 23.6.2017!

Po této informaci zaplesá srdíčko všech milovníků House music, pravé klubové atmosféry a příznivců outdoorových festivalů. Do Beach Parku přijíždí 23.6. klubová noc festivalu Mácháč - Mácháč Club Tour 2017.

Line up jsme připravili pečlivě tak, abychom nekopírovali dramaturgii ostatních klubů, abychom nehráli zvuky připomínající vrtačku či zbíječku a aby si na své přišli především milovníci Vocal House, Techhouse a House music.

O to se postarají mistři Enrico, Chris Sadler, SNBM a support dostal na starost nadějný Insomniac a Lexx.

Minulý rok tento mejdan navštívilo 600 tanečníků a my se již nyní těšíme na letošní ročník.

Program na červen

Podívejte se, jaké večírky nás čekají v červnu. Máme se všichni na co těšit :)
Program na Červen 2017
červnový program přináší jak tvrdé DnB beaty, tak i ty největší retro hity. Na své si přijdou milovníci Electro Swingu, ale i Techna a pohodového reggae, které se k nám na pláž prostě hodí. Červen nebude jen o mejdanech, ale také o sportovních výkonech, protože 17.6. se společně potkáme na Footvolley turnaji, který završíme pohodovou afterparty. 
26.-27.5.- Opening Weekend:http://bit.ly/2mXEnVa
2.6. - Electro Swing Night: http://bit.ly/2p8UFrV
3.6. - LIR Warm UP with 35 DJs:http://bit.ly/2p9bKBZ
9.6. - Cocoman w. Wilda Panda: http://bit.ly/2nFas4K
10.6.- Pekelnej Open Rej: http://bit.ly/2oztWXU
16.6. - Mikkim,Philip T.B.C.: http://bit.ly/2ooZ221
17.6. - Footvolley Free-D-Cup: http://bit.ly/2otlbxS
23.6. - Mácháč club Tour 2017:http://bit.ly/2nFmDyn
24.6. - Retro Párty
29.6. - Bass Breeze 
Těšíme se na vás!

LET IT ROLL Warm Up 2017

Mejdan na pláži ve společnosti čtyř desítek DJs a Mcs a ty nejlepší DnB beaty?

3.6.2017 v Mlékojedech.

Spustili jsme událost na největší mejdan měsíce červen.

Minulý rok na tomto večírku vystoupilo okolo dvacítky DJs a návštěvnost byla neuvěřitelná. Letos posouváme laťku ještě více a pozvali jsme čtyřicítku DJs a MCs. Headlinery akce bude A-Cray, SUKI a hosté z Německa - Dubtunes, Jankins a Venom218.

Pro více informací navštivte Facebook událost!

Sezóna 2017 klepe na dveře...

Co nás čeká během 17.sezóny Beach Parku Mlékojedy?

Rokem 2017 startuje 17.sezóna Beach Parku Mlékojedy. Jako každým rokem, ani letos v zimě jsme nezaháleli a tvrdě dřeli a inovovali, aby si každý návštěvník přišel na své. Postupně vám budeme jednotlivé novinky představovat.

 

Kdy otevíráme?

Poprvé k nám můžete zavítat během zahajovacího víkendu 26.-27.5.2017.

Pátek bude ve znamení námořnické párty, protože kde jinde udělat námořnickou párty než v klubu s písečným tanečním parketem v prostředí zatopené pískovny. Během večera vyhlásíme Miss Námořnice (přihlášky: produkce@free-d-bar.cz). Návštěvníci budou moct využít fotobudky, která vám okamžitě fotky vyvolá. Celý klub bude stylově vydekorován. O prošoupané žabky a tenisky se postarají jedineční DJs - Mr. Funky Machine a Forrest Pine, které doplní seznační hudebníci Iwan Linetski (saxofon) a Victor Lesque (klávesy).

 

V sobotu do Beach Parku přijedou legendy české hip hop scény - Indy & Wich + LA4, což je mejdan, kde nesmí nikdo chybět!

Upřímně se na všechny návštěvníky již nyní neskutečně těšíme!

 

Váš BPM tým.

Děkujeme za skvělou sezónu 2016

Vážení návštěvníci Beach Parku Mlékojedy, 
28.8. nám skončila 16.sezóna večírků, sportovních akcí, kulturních událostí, filmových večerů a workshopů v krásném prostředí zatopené pískovny.

Tímto Vám chceme poděkovat za vaši návštěvu či návštěvy, protože vy jste ti, kteří vytváříte v areálu jedinečnou atmosféru díky které se stává toto místo perfektním místem nejen pro mladé, ale i pro rodiny s dětmi. 

V letošním roce jsme zahájili sezónu 27.5. Za tu dobu jsme pro vás uspořádali 31 mejdanů, 14 filmových večerů, 3 sportovní události, několik workshopů a naprosto skvělý sraz veteránů a youngtimerů. V rámci zmíněných 31 mejdanů jsme měli možnost zažít perfektní koncert Báry Polákové a Prago Union v rámci 16.narozenin areálu. 

Celkem se u nás během sezóny protočilo okolo 160-ti umělců, kterým chceme poděkovat. Již nyní přemýšlíme nad inovacemi pro rok 2017 a vytipováváme nové umělce, aby program byl ještě pestřejší a zajímavější, než byl ten letošní. 

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na vás v roce 2017! 

BPM tým

PS: Napište nám prosím na Facebooku hodnocení našeho areálu. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá.


Počasí Facebook Youtube Fotogalerie Google play Appstore Mobile application