Novinky

Meet the Street v Beach Parku

Meet the Street je festival, který se koná první víkend v červenci v areálu Beach Park Mlékojedy. Spojuje milovníky tance, hudby, streetartového umění a adrenalinu.
Jsme neskutečně rádi, že jsme součástí projektu Meet the Street. Projekt, který spoluje milovníkz tance, hudby, streetartového umění a adrenalinu. První červencovou sobotu roztancuje několik stovek tanečníků z ulic naši pláž. Nenechte si ujít skvělou taneční soutěž, která proběhne přes den a výborný mejdan s TOP účinkujícími, kteří se postupně odhalují každou neděli na oficiální Facebook události. 

Program:
• tanec (battle, workshop, vystoupení, jam)
• taneční módní přehlídka
• dráha skate, bmx, brusle
• motocross (volná zábava)
• parkour (vystoupení a workshop)
• soutěže na vodě
• graffiti (stěna)
• foto stěna (vytvořena z legál grafitti)
• workout hřiště
• hudební koncert 
• Dj´s

Dále budou po celou dobu akce k dispozici trampolíny, lezecká stěna, pláž, beachvolejbal, stánky s oblečením a občerstvením

Po akci bude možnost přespání ve stanovém městečku

Vstup: 150,-
Taneční workshop: 250,-
Hip hop battle startovné: 100,-
Stan: 50,-

Hledáme do našeho týmu správce areálu/údržbáře

Hledáme do našeho týmu ÚDRŽBÁŘE / SPRÁVCE AREÁLU Beach Park Mlékojedy (www.beachparkmlekojedy.cz), který se nachází na břehu zatopené pískovny v Mlékojedech u Neratovic.

Hledáme do našeho týmu ÚDRŽBÁŘE / SPRÁVCE AREÁLU Beach Park Mlékojedy (www.beachparkmlekojedy.cz), který se nachází na břehu zatopené pískovny v Mlékojedech u Neratovic.

 

Požadujeme

-        časovou flexibilitu

-        technickou zručnost

-        chuť do práce

-        samostatnost

Náplň práce

-        každodenní údržba celého areálu (bar, pláž, dětské hřiště, minikemp,...)

-        úklid areálu včetně toalet 

-        provádění nutných oprav 

Nabízíme

-        práce u vody v mladém kolektivu

-        léto se skvělým kulturním programem

-        nástup 1.5. 2016 nebo dle dohody

 

Svůj životopis prosím zašlete do 30.4. na info@free-d-bar.cz.

★ Circus Culture Fest ★25.a 26.6.2016

Jste hraví? Chcete se naučit žonglovat? Chcete zažít úchvatnou podívanou s celou rodinou? Nevíte, co to je Diabolo? Navštivte Circus Culture Fest v Beach Parku!
Letos v červnu navážeme na řadu žonglérských akcí, které se s výjimkou loňského roku pravidelně konaly na pláži baru mlékojedské pískovny. Koncept bude vzhledem k tradiční úspěšnosti pouze rozšířen, můžete se těšit na opravdu nevšední den a noc u vody nedaleko Prahy. 

Událost odstartujeme v sobotu v poledne, kdy otevřeme volný žonglérský workshop s půjčovnou vybavení za doprovodu chilloutové hudby. Poté od 15 hodin proběhne série žonglérských a akrobatických workshopů a utkání ve VolleyClubu a JolleySticku. 

Od 21 hodin se můžete těšit na velkolepou galashow předních českých a zahraničních performerů, následovat bude party až do rána, volná fireshow a free perform stage. Detaily programu budeme postupně upřesňovat.

Na co se již teď můžete v programu těšit?

LIR:WARM UP, Na Stojáka s Lukášem Pavláskem, Kapitán Demo, Mácháč Club Tour, Prague Conspiracy, Fast Food Orchestra....
LIR:WARM UP, Na Stojáka s Lukášem Pavláskem, Kapitán Demo, Mácháč Club Tour, Prague Conspiracy, Fast Food Orchestra....
... to je jen slabý výčet toho, na co se již nyní můžete v našem programu těšit :-) Letos bude program opravdu kvalitní a na své si přijdou snad všichni. Podívejte se na náš Facebook, kde jsou bližší informace ke zmíněným akcím! 

https://www.facebook.com/mlekojedy/ 

Program letošní otevíračky odhalen!

Všichni dlouze a s nadšením očekávají s čím letos zahájíme 16. sezónu areálu Beach Park Mlékojedy. Rozklikni si článek a dozvíš se, koho letos přivážíme na pláž :)
★ OPENING WEEKEND 2016 ★

Plážová atmosféra, fantastická parta lidí, výborné burgery, povedené dětské hřiště, příjemný camp, skvělé koupání, nespočet sportovních akcí, pohodové dětské dny, TOP mejdany až do rána, dech-beroucí cirkusová vystoupení, zábavná divadelní představení, tanečky na písku, velkolepý sraz veteránů, workshopy pro začínající DJs aj.

Všechny tyto popisky vystihují areál BEACH PARK MLÉKOJEDY. Hrdě oznamujeme datum zahajovacího víkendu 2016. Na oficiální otevření areálu se můžete těšit 27.5. a 28.5. 

► Pátek:
Páteční večer se ponese v duchu oblíbeného Electro Swingu za účasti TOP české kapely - Mydy Rabycad, kterou doplní DJ Billy Hopp a další zkušení DJs. Těšit se můžete i na skvělé live performery, kteří skvělé oživí tento mejdan, který se potáhne až do rána. 

► Sobota: 
V sobotu přivítáme českou legendu, kterou je James Cole a jeho dvorní DJ Doemixxx. Tento rapper má za sebou spolupráci se jmény jako PSH, Řezník, Ektor, Hugo Toxx, DJ Wich aj. 
Sdílej událost se svými přáteli a zapiš si datum: 29.-30.5.2015! 
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
VSTUPNÉ:
• 50 Kč
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► Těšíme se na Vás


Veteráni na pláži oznamují termín pro letošní rok!

Těšte se i letos na sraz nablýskaných, plechových mazlíčků všech tvarů, značek a různého věku. Řeč je o velice úspěšné akci VETERÁNI NA PLÁŽI.
Veteráni na pláži - sraz veteránů a youngtimerů je akce, kterou v roce 2015 navštívilo více než 1500 návštěvníků. Letos do toho šlápneme ještě více tak, aby si na své přišli mladí, staří, malí, velcí, hladoví i sytí :) 

Pište si do diářů datum konání akce: 6.8.2016

Beach Park se probouzí a zveřejňuje datum zahájení sezóny 2016!

Je to 5 měsíců, co dotančili poslední návštěvníci, vyčepovali jsme poslední půllitr a DJ odehrál závěrečný song sezóny 2015. Je na čase vám postupně představit novinky roku 2016. Začněme datem zahajovacího víkendu :)

Nespíme, neodpočíváme, nelelkujeme. Naopak jsme v těžkém zápřahu, abychom letos návštěvníkům Beach Parku přinesli pořádně našlápnutý program plný nekončících mejdanů, sportovních akcí a nezapomenutelných zážitků pro rodiny s dětmi. 

Datum zahájení letošní sezóny je 27.-28.5.2016, takže na poslední víkend v květnu si udělejte v diářích velkou poznámku: Beach Park otevírá! Moc se na vás těšíme. 

 

Ještě jedna novinka: Spustili jsme INSTAGRAM, tak si najdi náš profil BEACH_PARK_MLEKOJEDY.

Děkujeme za fantastickou sezónu 2015!

PSH, LIR Warm UP, Bass Breeze, Studio 54, Mácháč Club Tour, Řezník, Skyline, Na stojáka, Veteráni na pláži, Triatlon 2015, Summer Substance 2015, Cocoman... To je jen výčet některých akcí, které jste společně s námi mohli letos zažít. Jsme moc rádi za vaši podporu a za skvělou sezónu, kterou jsme si opravdu užili!
V pondělí 31.8. začínáme areál Beach Parku pomale zazimovávat. Užili jsme si letos neskutečné 3 měsíce sluníčka, koupání, dobře naladěných návštěvníků a neskutečných večírků. Jsme moc rádi za vaši podporu a moc si toho vážíme. 

Těšíme se na společné shledání v Beach Parku v roce 2016!


Váš BPM Team

Partneři CZECH DJ ACADEMY

CZECH DJ ACADEMY letos poprvé v Beach Parku. Podívejte se, kdo akci také podporuje. 

Poslední víkend sezóny bude kromě večerní produkce patřit také 3.ročníku workshopu pro začínající DJs a producenty. Projekt s názvem CZECH DJ ACADEMY je letos poprvé v Beach Parku a my jsme za to moc rádi. 

Celý workshop trvá 2 dny a je pojat formou letního tábora pro mladé lidi, které baví hudbu i tvořit a hrát si s ní. Celý kurz je doprovázen známými tvářemi z řad předních českých DJs a producentů jako např. DJ Subgate, Thomas Coastline, Wizard, Pauli Gabrieli. 

Speciální poděkování patří všem partnerům akce, kteří věnovali pro účastníky cenné dary. 

1) BASYS - http://basysnet.cz
2) HorseFeathers - http://on.fb.me/1F82GNc
3) U Merkura - https://www.facebook.com/umerkura.cz?fref=ts
4) Zoot - www.zoot.cz

Poslední týden sezóny je tady...

13 týdnů je za námi a ten poslední, 14.týden, je pro letošní sezónu závěrečný. Přečtěte si, na co se můžete těšit a přijďte s námi dopít zásoby a rozloučit se.
Za letošních 13 týdnů máme skvělých vzpomínek tolik, že by nám to vystačilo na sepsání úspěšné knihy. Chybí nám ale jedna kapitola s názvem "14.týden". Pojďte nám pomoct s jejím příběhem. 
14.týden je posledním týdnem letošní sezóny, tak se s námi přijďte rozloučit a perfektně se pobavit ještě než se Beach Park uchýlí k zimnímu spánku. 

Čtvrtek 27.8.  - Filmový večer: Funny Games
https://www.facebook.com/events/360774327444587/ 

Pátek 28.8.  - Creative on the beach
V pátek protančíme střevíce v rytmu House/TechHouse/Techno. Za mixpult se postaví to nejlepší, co v Česku máme: DJ SUBGATEDJ RavicPeter CostaTibiza, Taada a Rob Smile. Mooc se na tento mejdan těšíme :)


Sobota 29.8. - Bang!
Sezónu zakončíme již tuto sobotu v rytmu ghetto funk, hiphop, funk, breaks apod. Za mixpultem se představí všem dobře známý Mr. Funky MachineCUT DEM, Ill Pepson. Skvělou atmosféru podtrhnou hudebníci Igor Ochepovsky a Rene Junior.  

Co přináší předposlední týden sezóny?

Milovníci DnB si přijdou na své v pátek a sobota bude patřit velkému srazu veteránů a youngtimerů.
Pátek 21.08
V pátek si přijdou na své všichni milovníci DnB. Nenechte si ujít poslední DnB mejdan této sezóny. Bude to velké, bude to legendární a pořádně všichni prošoupeme diskocvičky. Za mixpultem se vystřídají 4 skvělí DJs a pojedeme až do pozdních ranních hodin. 
Sobota 22.08.
V sobotu se sjedou do Beach Parku všichni nadšenci veteránů a youngtimerů. A jaký bude program? 

★ PROGRAM AKCE ★


10:00 • otevření areálu
----------------------------------------------------------------------------
10:00 - 12:00 • registrace soutěžních posádek
snack pro posádky na terase, studování roadbooku a příprava na soutěžní jízdu (do 12:30)
----------------------------------------------------------------------------
11:45 • oficiální zahájení akce s Markem Odrobinou a Jardou Petráskem
----------------------------------------------------------------------------
12:00 • soutěž pro návštěvníky s Maluchem o ceny
----------------------------------------------------------------------------
12:30 - 13:45 • start posádek do závodu (moderuje Marek Odrobina)
----------------------------------------------------------------------------
14:00 • Outdoorchef CZ - grily a příslušenství / grilovací show s Jirkou Ondráčkem (exotická Asie na kokosových briketách)
----------------------------------------------------------------------------
15:00 • losování odpolední tomboly - hlavní výhra "let na Flyboardu" 
----------------------------------------------------------------------------
15:30 • tejpujeme znavená těla (Eliška Peterková z Kineziotaping / tejpování - Praha na krátké zábavné přednášce o efektivním odstranění bolestí ztuhlých svalů)
----------------------------------------------------------------------------
16:00 • PRPOM.cz - akční vyproštění zraněných osob z našeho Malucha, ukázka první pomoci, chytré autolékárničky
----------------------------------------------------------------------------
17:00 • soutěž pro návštěvníky s Maluchem o ceny
----------------------------------------------------------------------------
18:00 • slavnostní vyhlášení vítězů závodu a předání cen ambasadory 
----------------------------------------------------------------------------
18:45 • losování večerní tomboly o atraktivní ceny
----------------------------------------------------------------------------
19:00 • glam-rocková módní přehlídka / ZASPAS, MW BIŽU, EXTRAVAGANTNÍ MAKEUP
----------------------------------------------------------------------------
19:30 • OUTDOORCHEF grilovací show s Jirkou Ondráčkem (Japonská kuchyně na kokosových briketách KOBRI - Kokosové Grilovací Brikety Premium)
----------------------------------------------------------------------------
20:00 • uzavření relax zóny a pláže (večerní vstupné 50,-)
----------------------------------------------------------------------------
20:00 - 21:00 | promítání filmů o veteránech (My Classic Ride a Zpátečka.cz)
----------------------------------------------------------------------------
21:00 • večerní diskotéka (70.-90.léta)
04:00 • uzavření baru - jde se spát
 

Důležité informace k akci Na stojáka! 14.8.

Vzhledem k častým dotazům ohledně kapacity areálu a možnosti rezervace vstupenek, odpovídáme některé Vaše dotazy v následující zprávě. 

Poslední informace

Areál Beach Park Mlékojedy je schopný kapacitně pojmout více než 1.500 návštěvníků. V rámci areálu je klub, kde bude v pátek 14.8. probíhat stand-up comedy Na stojáka! Klub pojme 350 - 400 návštěvníků, přičemž jsou zde místa na sezení. Tato místa se nedají rezervovat a platí pravidlo: kdo dříve přijde, ten dříve sedí.  

Nad klubem se nachází zastřešená terasa se sezením pro zhruba 150 lidí. Pro Vaše pohodlí zde bude přenášen zvuk z vystoupení a tudíž o audio část nepřijdete.  

Začátek vystoupení je naplánován ve 21h. Vstupné je pouhých 100Kč. Od 21:30h bude vstup snížen na 50Kč. Těšíme se na vaši návštěvu!

 

S pozdravem,

 

BPM Team

Důležité informace k triatlonu |8.8.2015

Přečtěte si prosím důležité informace k chystanému triatlonu. Kvůli tropickým teplotám posouváme start o hodinu dříve.

Ahoj, 

již tuto sobotu 8.8. se na Tebe těšíme v Beach Parku Mlékojedy na 2. ročníku triatlonu. Vzhledem k předpovědi počasí jsme se rozhodli posunout start o hodinu, abychom se vyvarovali největšímu horku. Vzhledem ke změně v čase prosím o potvrzení mailem, že jsi informaci zaregistroval. 

9:30 sraz závodníku a registrace 
10:00 zahájení závodu - briefing 
10:20 start závodu 
14:00 vyhlášení závodu a předání cen 

Startovné: 100 Kč 

500 m plavání / 27 km na kole / 4 km běh

Závod je vypsán pro horská kola (terén je proměnlivý - asfalt, kamenná cesta a terén v lese). 

Hodnocení ve 2 kategoriích - muži a ženy (ceny a diplomy pro 1. - 3.místo). 

Trasa pro cyklistickou část je zde: 
http://bit.ly/1IP0Jva

Cenosti bude možné schovat v uzamykatelné skříňce, na kterou si prosím dovezte zámek. Kola budou hlídaná pouze po dobu závodu, tj. 10:00 - 14:00. 

Počasí vypadá slibně, tak plánujeme odpolední odpočinek u jezera a večerní party. Na programu je MIKKIM a Dave Trumpeteer. Všichni závodníci jsou vítáni. 

Ubytování je možné zajistit v kempu ve stanu. 

V případě nejasností nás prosím kontaktuj. 

Tým Beach Park Mlékojedy

V týdnu 3.-9.8. se máte na co těšit...

Od středy do nedělního rána se nezastavíme a jedeme mejdan každý den. Přečtěte si více...
Začínáme ve středu 5.8. Od 20:00h se v Beach Parku představí kapela Forbidden Fruit. 

Středa 5.8.★FORBIDDEN FRUIT★

Legenda českého živě hraného hip-hopu s frontmanem MC Henry D vznikla v roce 1995. Skupina se stylově drží old school rapových postupů s příměsí jazzu a funku. V její produkci naleznete i několik reggae a dancehall skladeb. 

www.bandzone.cz/forbiddenfruitclan 
www.facebook.com/forbiddenfruitclan

Čtvrtek 6.8. ★Filmový čtvrtek 

Pokračujeme kulturním programem ve čtvrtek, který patří legendárním filmovým večerům s následným večírkem. Můžete se těšit od 21h na film "Láska na kari"
CSFD (74%): http://www.csfd.cz/film/346895-laska-na-kari/

A pojďme na to, co nás čeká o víkendu :) 


Pátek 7.8. ★ CHRISMAX w. Chris Sadler ★

Chris Sadler je zárukou kvalitního mejdanu. Nechybí na žádném významném tanečním eventu v rámci ČR. Začátkem srpna přijíždí do Beach Parku. Přijď protančit střevíce :) 

►Událost: https://www.facebook.com/events/1647040635532051/


Sobota 8.8. ★ 2.ročník Triatlonu v Beach Park Mlékojedy ★

Srdečně zveme všechny příznivce sportovních aktivit na druhý ročník Triatlonu Beach Park Mlékojedy! Po velmi úspěšném prvním ročníku v roce 2014 přinášíme i letos odpoledne plné skvělých sportovních zážitků, adrenalinu a jedinečných momentů. 

►Událost: https://www.facebook.com/events/101787600159584/


Sobota 8.8. ★Mikkim & Dave Trumpeteer★

MIKKIM je skutečným průkopníkem propojení hudebních stylů. Jeho energií nabitá hudba a nekompromisní, nabité djské sety a živá show dostávají do varu fanoušky napříč žánry po celém světě. Tento skvělý večer oživí také Dave Trumpeteer a TOP DJs - Rich (Bass Beast) a Clarius Symphony (Ultimate Crew).

► Událost: https://www.facebook.com/events/888211177893285/

Partnery triatlonu jsou: BOSE, HORSEFEATHERS a Paintball - HraBarev.cz

Pojďme si trochu zblízka představit hlavní partnery letošního 2.ročníku triatlonu v Mlékojedech!
2.ročník triatlonu v Mlékojedech se nezadržitelně blíží. Všichni máme napsanou sobotu 8.8.2015 v diářích a všichni víme, že sraz závodníků je v 10:30h. 
Kdo jsou partneři letošního triatlonu? To už všichni určitě nevíme. 
Hlavní partneří akce jsou BOSE (http://basys.cz/produkty/bose), HORSEFEATHERS (http://on.fb.me/1F82GNc) a PAINTBALL - PRAHA (http://www.hrabarev.cz). 
BOSE
Jedná se o americkou korporaci zaměřující se na Audio zařízení. Tato značka je v ČR zastoupená společností Basys. V rámci této akce se můžete těšit na prezentaci skvělých sluchátek pro sportovce, které mají silný a dynamický zvuk a jsou odolné vůči potu. 
HORSEFEATHERS
Jedná se o módní značku, kterou znají nejen všichni sportovci a nadšenci adrenalinových sportů. Výherci triatlonu obdrží věcné dary. 
PAINTBALL - PRAHA: HraBarev.cz
Zajišťuje největší paintballové areály v Evropě. Více než 150 000m2 hrací plochy. Indoorové i outdoorové prostory. Noční osvětlení, zastřešené a vytápěné zázemí. Výherci triatlonu obdrží vouchery v určité hodnotě na návštěvu těchto areálů. 

★ FLYBOARD tuto sobotu 25.7. v Beach Parku ★

Co je lepší: létat, nebo se potápět? Užijte si oboje s Flyboarding.
Co je lepší: létat, nebo se potápět? 
Užijte si oboje s Flyboarding. Létání nad vodou je překvapivě snadné. Zkus to a uvidiš! Přijďte tuto sobotu do Beach Parku. 
Flyboarding je adrenalinový vodní sport, který Vám umožní létat až 10 metrů nad vodní hladinou. Flyboard je napojený na vodní skútr 18 metrů dlouhou hadicí a vodní skútr slouží jako čerpadlo, které vhání vodu do hadice. Tlak vody Vás následně vynese nad vodní hladinu, kde poznáte, že ovládání prkna je opravdu jednoduché. Vaším úkolem je pouze udržovat rovnováhu. Na Flyboardu se dají předvádět různé triky a jejich kombinace. Mezi základní akrobace patří delfín, spin, backflip nebo výtah. 

► česky, anglicky a francouzsky hovořící instruktoři.
► Zapůjčení veškerého vybavení.
► Cena:1 000 Kč za 1x let na Flyboardu / 1800 Kč 2x lety, 2400 za 3x lety
►Rezervace na čisle 602 411 111 anebo emaillem na info@flyboard-czech-connection.cz
►Partner akce: http://www.flyboard-czech-connection.cz15.narozeniny areálu 17.-18.července

Oslavy 15.narozenin budou ve znamení legendární kapely SKYLINE a jedinečného zpěváka MessenJah!
Kompletní areál, který v současnosti vystupuje pod názvem Beach Park Mlékojedy slaví letos 15let svého vzniku. Za tu dobu areál navštívila pěkná řádka návštěvníků, zpěváků, DJs, kapel. Za barem se obměnilo mnoho barmanů.

Každým rokem pro návštěvníky budujeme spoustu novinek a celý areál zlepšujeme a zdokonalujeme tak, aby se k nám návštěvníci rádi vraceli. Jako odměnu za vaši 15let trvající věrnost jsme se rozhodli přivézt v pátek legendární českou skupinu Skyline a v sobotu jedinečného reggae zpěváka MessenJah.

Neskutečně se těšíme až se všichni o víkendu v Beach Parku potkáme :) 

CIRK LA PUTYKA již tuto sobotu, 11.7.2015!

Nejvýznamnější český soubor věnující se novému cirkusu přijíždí do Beach Parku

Cirk La Putyka

 

uvádí 

 

Grotesque 

V roce 2014 si Cirk La Putyka poprvé vyzkoušel atmosféru letních Mlékojed a letos na to chce navázat. Společně s tamějsím Beach Parkem by rádi založili tradici cirkusového léta v krásném prostředí. Letos se pražský soubor bude snažit oživit prostor nejen na zemi a ve vzduchu, ale i ve vodě. Inspirací pro cirkusový večer bude představení Slapstick Sonata, přivezou ale i několik hostů ze zahraničí (USA, Německo a další) a společně s nimi připraví původní projekt, který se odehraje jen a pouze 11. července v Mlékojedech.  

 

Přijďte si cirkusové léto užít s námi!

 

Cirk La Putyka

 

Soubor Cirk La Putyka je nejvýznamnějším českým souborem věnujícím se novému cirkusu. Jeho představení jsou pravidelně vyprodávána jak v jeho stálém působišti v Praze, tak na častých výjezdech po regionech a do zahraničí. Cirk La Putyka je držitelem mnoha odborných ocenění a je pravidelně zván na zásadní novocirkusové přehlídky v Česku i v zahraničí.

Cirk La Putyka je soubor, který se profesionálně věnuje žánru nový cirkus. Snaží se překračovat hranice mezi akrobacií, moderním tancem, loutkovým divadlem, koncertem a sportem. Vytváří vlastní specifickou poetiku a svůj pohled na žánr. Pro Cirk La Putyka je důležitá nejen profesionalita v jednotlivých divadelních a cirkusových číslech, ale i téma, příběh a sdělení.

První představení (La Putyka) bylo poprvé uvedeno v roce 2009 a od té doby soubor každý rok uvádí minimálně jednu premiéru a zúčastňuje se divadelních i (novo)cirkusových festivalů a dalších akcí v České republice i jinde ve světě, například v Číně, Austrálii, USA, Brazílii, Finsku, Belgii, Skotsku nebo Francii. 

 

M.I.L.K.C.R.E.A.M.

Po roce se vrací do Mlékojed mejdan, který startuje již odpoledne a dotváří příjemnou plážovou atmosféru celého areálu. 
A je to tu zas...představ si...pondělí odpoledne... volno...holý ramínka...vrrrau...horko…voda…písek…pláž…letní beaty...soul jazz funk...roštěnky…frájové...studený pivko…drinky…opalovačka…koupačka...děti…beach volejbal…lodě…surfy…pohoda...prázdniny…západ slunce...hvězdy...obloha...my&vy ツ 

start 14:00 end 23:30 I vstup zdarma

☼ Anna Myschkin 
☼ Roman Rosi 
☼ Synaptik
☼ Suza 
☼ C'moi

http://www.beachparkmlekojedy.cz/
https://soundcloud.com/synaptik80
https://soundcloud.com/silvie-ihnatolov
http://www.mixcloud.com/annamyschkin/

Známý DnB projekt SHADOWBOX již tento pátek!

Na pátek jsou plány jasné. Vzhledem k předpovědi počasí přes den proběhne opalovačka a koupačka a večer pořádné odstartování léta s projektem SHADOWBOX!
Přijďte s námi odstartovat léto ve velkém stylu. Pozvali jsem tři jedinečné DnB DJs, kteří pozvání přijali s vidinou uspořádání skvělého mejdanu. Těšit se můžete na známé tváře, které pravidelně hrají na největších tuzemských DnB akcích jako je LET IT ROLL. Těmito tvářemi není nikdo jiný než M4Y4, RUDEBOY a VOLUME PLUS. 

Těšit se mimo jiné můžete na:

►Čistou vodu a  vodní atrakce
►Plážový volejbal
►CAMP
►Vyhlášené burgery
►Plážové prostředí, které nikde jinde nenajdete 


Děti si u nás přijdou maximálně na své :-)

Představujeme vám novinky pro děti. Dětem se nebude chtít z Beach Parku odejít.
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg

Předskokanem Cocomana budou zahraniční hosté!

V sobotu nás čeká parádní reggae a dancehall večírek se skvělým programem. 
A kdo bude předskokanem Cocoman and Solid Vibes?
V sobotu 13.6. přijíždí do Beach Park Mlékojedy Cocoman and Solid Vibes. Moderní podoba reggae a dancehall. Cocoman - jedna z nejvýraznějších osob v Čechách a na Moravě. 

Předskokanem bude:

FUSION EICHLER TRIO feat. LESTER JACKMAN /T&T/ and KADER DENEDNIA /FR/Lester Jackman – Trinidad aTobago 

Žil od svých 15let v USA,kde vystudoval piano na Berklee College of Music in Boston a později se vrátil ke svým kořenům a virtuôzně zvládá svůj domorodý nástroj „steeldrums“. Má převážně vlastní repertoár ( jazz, reggae, calypso, blues) Momentálně žije ve Skandinávii, kde má kapelu Bag of rhythm. 

 

Kader Denednia

Narozen 1983 v Alžíru ve měste Annaba. Vystudoval Conservatoir de musque de Annaba a jazzovou konzervatoř v Marseille. Spolupracoval s umělci jako Aman Zahi, Sun Sooley, Malik Ziad, hrál např. s Fateh Benlala(Orchestre national de Barbes). je současným kytarystou a zpěvákem Bambara Groove, Gnawa Click. 

https://www.youtube.com/watch?v=eQPhsFc_LfY
https://www.youtube.com/watch?v=INgVbsc4p0k
https://www.youtube.com/watch?v=FbUxSJsvHUw 

Nejlepší DnB mejdan Bass Breeze přijíždí!

V pátek 19.6. se všichni potkáme v Beach Parku a dáme si pořádný nášup lámaných beatů až do rána. 
► Více než 450 lidí na události
► 11 DJs
► Začínáme brzy a končíme pozdě! 

Sluníčko, bar, koupání a večer párty? Po sérii klubových nocí vás Drumbassterds.cz Crew​ zve na jejich první letní drumandbassový mejdan v Beach Park Mlékojedy​! Bass Breeze se koná v pátek 19.června, vše to začne od 17:00 a stejně jako každý rok, bude se pařit až do ranních hodin!

Začátek mejdanu se rozjede v rytmu house, deep house a tech house music a v tom se budeme držet do 20 hodin. Následně zrychlíme a až do rána budou znít už jen lámaniny. Těšit se můžete celkem na 11 djs, ze 4 různých crew, kteří si na vás přichystají to nejlepší ze svého repertoáru.

Reprospekt crew budou reprezentovat P.Dr, Cybi a Maart. Za Beatspot dorazí jejich bro DJ Saym a za místní Bassuspect crew budou dělat bordel Ozy a Lu.d.key. Další hosté budou DJs Mill a Pmdr a samozřejmě nebude chybět naše crew, ve složení Volume Plus, Skáčko a Feela.

https://www.youtube.com/watch?v=kOSGhmo7KXg

Takhle nabušený line-up mluví asi za vše, takže se připravte na kvalitní hudbu, dokonalou atmosféru a party na kterou budete ještě dlouho vzpomínat!

Událost: www.facebook.com/events/1565668537034787

UDĚLEJ SI HAVAJ s HAWAII PADDLEBOARD v Beach parku Mlékojedy!

Sobotní otevíračka ve znamení PSH a HAWAII PADDLEBOARDu


 

 HAWAII PADDLEBOARD je mobilní půjčovna paddleboardů a potřebného příslušenství.
- Firma úzce spolupracuje se zástupcem značek RED a STARBOARD www.paddleboardshop.cz;
- základní sestavu tvoří 5 ks paddleboardů různých velikostí americké značky RED + 1 ks zn. RRD;
- k paddleboardům jsou samozřejmě i pádla + plovací vesty + úvazky na nohu;
- jako další aktivita je k dispozici (např. pro rodiče s dětmi) 2 ks nafukovacích plovoucích ostrůvků s palmou ;-)

Program sobotního openingu 
13:00 až 18:00:
- udělej si Havaj = možnost zkušebních lekcí jízdy na paddleboardu pod vedením instruktora;
Připravené soutěže na sobotní opening:
1) Rychlostní závod na paddleboardu: 
Dle počtu zájemců lze startovat jednotlivě, popř. po dvojících, trojicích či čtveřicích, úkolem je dojet k bóji / nafukovacímu ostrůvku s palmou a zpět na start, vítězí nejrychlejší.

2) Nejlepší trik na paddleboardu:
Účastník zkusí na paddleboardu vymyslet trik či pózu (např. stoj na hlavě apod.) bez pádu do vody, trik hodnotí porota i diváci (potleskem), nejlépe hodnocený vyhrává.

3) "výměna stráží"

Dvojice vypluje na paddleboardech na určitou vzdálenost od břehu a musí si mezi sebou vyměnit paddleboardy bez pádu do vody, po úspěšné výměně se vrací zpět na start, hodnotí se čas, nejrychlejší vyhrává... 


Aktuální informace o aktivitách 
"Hawaii Paddleboard" naleznete na facebooku (https://www.facebook.com/pages/Hawaii-Paddleboard/

Pozvánka na dětský den s kapelou Pískomil se vrací

Beach Park Mlékojedy zve srdečně všechny děti a rodiče na dětský den

DĚTSKÝ DEN SE SKUPINOU PÍSKOMIL SE VRACÍ

 Středa 24.6. 2015, 16:30 start,

BEACH PARK MLÉKOJEDY VÁS SRDEČNĚ ZVE NA DĚTSKÝ DEN S KAPELOU: PÍSKOMIL SE VRACÍ

 Multikulturní areál Beach Park Mlékojedy zve ve středu 24.6.2015 všechny děti a rodiče na dětský den. Celé odpoledne bude probíhat spousta soutěží a dětských aktivit pro malé i velké. Nebudou chybět známé dětské písničky a jako host vystoupí oblíbená skupina Pískomil se vrací. 

Vstup: do 16-ti let ZDARMA. Nad 16let 50Kč 

 


Počasí Facebook Youtube Fotogalerie Google play Appstore Mobile application