Meet the Street je pohodová akce určená pro příznivce streetové komunity. Cílem je jí podpořit a rozvíjet. Chceme tvořit nové možnosti pro umělce pouliční kultury a zajistit větší zájem podpory veřejnosti, médií a sponzorů.

Tématem letošního ročníku jsou elementy hip hopu, které budou představovány a propojovány v rámci celodenního programu. Vše bude o sloučení elementů, které vznikaly společně a postupem času se oddělili. Chceme tak poukázat, zdůraznit a podpořit propojenost všech komunit a žánrů, jež mají společnou historii, kterou je nutné si připomínat.

 

Kromě zájmu o rozvoj komunity je posláním festivalu i zapojení veřejnosti, zvláště pak lidí, na které hip hopová kultura působí nepřímo jako například rodiče a přátelé samotných členů komunity. Prostřednictvím přednášek, ukázek, workshopů apod. se budeme snažit začlenit tyto lidi do komunity a přiblížit tak její fungování i těm, kteří se k informacím dostávají jen zprostředkovaně například pomocí médií. Cílem je zbourat stereotypy, kterými je pouliční kultura poznamenána a seznámit veřejnost s bohatou kulturou a historií hip hopu a podpořit tak porozumění mezi různými názorovými a generačními skupinami.

MEET THE STREET TAXI: 

Zajistili jsme pro vás možnost dopravy z/do Prahy po celý den a zároveň i dopravu mezi nádražím v Neratovicích a Tišicích a areálech!

Kdo plánuje cesty z/do Prahy, tak vás prosíme, abyste si objednali naše MTS Taxi předem)
⬇︎⬇︎⬇︎⬇︎
https://meetthestreet.wixsite.com/doprava

Čím víc vás v autě pojede, tím je to levnější! 

Adresa a další možnosti dopravy jsou tam také uvedeny

A nezapomeňte, že kdo by chtěl zůstat až do rána, může za malý poplatek přespat ve svém stanu ve stanovém městečku

Jakékoliv dotazy zodpovíme tady, ve zprávách nebo na mailu meetthestreet@seznam.cz

 

TIMETABLE: 

Kompletní LineUp a Timetable je k vidění zde: 
https://www.facebook.com/meetthestreetcz/photos/gm.284938865427928/1002228273271488/?type=3&theater