Retro Párty

So 24.6.2017 | 21:00 - 05:00 (další den) | Vstupné: 70Kč | Typ akce: DJs / party
Oblíbená Retro Party – poprvé pod otevřeným nebem! Cestujte v čase za tím nejlepším z 50. – 90. let minulého století a zažijte letní diskošku se vším všudy jako tenkrát. Odvažte se jako na rozdováděných zápaďáckých plážích nebo se nechte unášet rytmem Jugoslávských letovisek. Nahoďte vintage outfit a hurá na taneční parket:

 HUDBA A TANEC: 
Výběrová muzika je základ. Nebude chybět rock'n'roll, funky, disko ani československý soc-pop. Za mixážní pult se postaví ostřílení profíci v čele s nezastavitelným „slovenským bratom“, DJem Arnoštkem, který rozhýbe všechny vaše končetiny.

DOBROTY a MLSÁNÍ:
Život si osladíme o trochu víc, cukrová vata nesmí a nebude chybět. Slibujeme, že bude tak sladká a lepivá, jak jste zvyklí z dětství. Dočkají se i ti, kteří vždy preferovali spíše tvrďácké bonbóny Doxy, žvýkačky renomované značky Pedro nebo arašídové křupky jakékoliv značky. 

VYBRANÁ SPOLEČNOST: 
Skrz dobovou projekci si potykáte s takovými hvězdami jako je dravec Dan Nekonečný, intelektuál Miro Žbiro, drsňák Palino Habera nebo roztomilá Mandarinka Darinka. Poměřte s nimi své taneční kreace i stylové vohozy.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 
VSTUP: 
• 70Kč 
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
INSTAGRAM: BEACH_PARK_MLEKOJEDY 
APLIKACE: http://mobileapps.anywhere.cz/download/1775www.beachparkmlekojedy.cz

Počasí Facebook Youtube Fotogalerie Google play Appstore Mobile application